Spieniacz do mleka - sposób na wspaniałe latte

Spieniacz do mleka - sposób na wspaniałe latte

W profesjonalnych lokalach gastronomicznych typu restauracje oraz kawiarnie poza smakowitymi daniami można zamówić coraz częściej rozmaite napoje.

 

 

Wśród szczególnie popularnych znajduje się oczywiście szeroko dostępna kawa. Jeszcze kilka lat temu królowała tradycyjna biała lub czarna, ewentualnie cappuccino. Dziś na rynku jest cała masa przeróżnych odmian aromatycznego naparu. Te serwowane w restauracjach mają na celu nie tyle dostarczenie organizmowi sporej zawartości kofeiny, ale zwłaszcza zafundowanie naszym kubkom smakowym niesamowitych doznań. We wszelkiego typu lokalach kawy robione są przy użyciu specjalistycznych ekspresów. Do nich dokupowane są rozmaite elementy dodatkowe w postaci chociażby spieniacza do mleka, dzięki któremu można uzyskać unikatową, delikatną piankę, idealną do latte oraz latte macchiato. Tutaj znajdziesz spieniacz do kawy, który jest doskonałym rozwiązaniem również przy parzeniu kawy w warunkach domowych.

Spieniacze do mleka są zróżnicowane cenowo a to ile za nie damy to wynika z jakości materiału z jakiego zostały one zrobione. Najbardziej polecane są te z konstrukcją stalową. Nie nagrzewają się i swobodnie można je wykorzystywać zarówno do mleka ciepłego jak również chłodnego. Łatwo się je czyści, nie zajmują zbyt wiele miejsca a także są stosunkowo niedrogie. Efekty w ich przypadku są gwarantowane. Subtelna warstwa pianki mlecznej dopełni smaku aromatycznego latte. Na spienienie mleka przy użyciu tego sprzętu nie trzeba zbyt długo czekać. Wystarczy jedynie kilka sekund, aby uzyskać spodziewane rezultaty. Prędkość obrotowa w przypadku większości spieniaczy do mleka to mniej więcej 11500 o/min. Ubijaki ze stali nierdzewnej są wyjątkowo wytrzymałe, więc z takowego urządzenia mamy okazję korzystać przez długi czas.

Opinie innych (0)
Zostaw opinię
Twoja całościowa ocena:

Zobacz także

Zostaw ocenę dla firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (5 opinii)
Zostaw ocenę dla firmy
jako pierwszy
Zostaw ocenę dla firmy
jako pierwszy
Ocena: 5/5 (4 opinie)

Jeszcze stosunkowo niedawno wszelkie miejsca publi...
Prowadzenie restauracji to rewelacyjny pomysł na ...
Produkowane współcześnie tkaniny zakłady...
W szkołach, a zwłaszcza podstawowych oraz gimnaz...
Nowoczesna Panna Młoda potrafi wziąć na swoje b...
Konkurencja, jaka panuje w dzisiejszych czasach w ...